זמן הדלקת נרות בנתניה: ערב שבת 21/6/24 בשעה 19:20. הבדלה במוצ"ש 22/6/24 בשעה 19:33.

תפריט

בואו להיות שותפים לקהילה

להיות חלק מהקהילה בה המשפחה היא במרכז.
אנחנו בבית ישראל דוגלים ביהדות בת זמננו; שוויונית, פתוחה ומסורתית.

אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו להיות חלק ממעגל החיים היהודי, לחזק את הקשר של הילדים לזהות היהודית הארץ ישראלית שלנו ולהנות ממגוון פעילויות במרכז קהילתי לכל הגילאים. אצלנו נשים וגברים מתפללים יחדיו, תוכלו לשבת כל המשפחה ביחד ללא הפרדה בהיכל מרשים ונעים. אנו שומרים על מסורות התפילה ומשלבים מנגינות ופיוטים. כל אחד ואחת בקהילה יכול או יכולה להוביל תפילה, לקרוא בתורה ולהתנסות בשליחוּת ציבור.

הצטרפו לקהילה!

בוא לחגוג איתנו אירועים ושמחות

בואו להיות חלק מהקהילה
של בית ישראל

בית ישראל

בואו להיות חלק מקהילה בה המשפחה היא במרכז. אנחנו בבית ישראל מאמינים ביהדות שוויונית, פתוחה והלכתית. אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו לקבלות שבת, בר ובת מצוות, להיות חלק ממעגל החיים היהודי, לחזק את הקשר של הילדים לזהות הארץ ישראלית שלנו ולהנות ממגוון פעילויות במרכז קהילתי לכל הגילאים. 

איתכם במעגל החיים

קהילת בית ישראל מלווה את המשפחות בכל הרגעים החשובים בחייהם בטקסים מסורתיים, משפחתיים ושוויוניים. אנחנו איתכם/ן בברית מילה, בר ובת מצווה, חתונות וגם אבלות כחלק ממעגל החיים. ברית מילה ושמחת בת, טקס בר ובת מצווה, חתונות וגם אבלות כחלק ממעגל החיים. אנו מציעים ליווי מלא בהכנה ועריכת הטקסים יחד עם אירוח המשפחה והחברים באולם מרווח בקומה מעל בית הכנסת כולל ציוד לאירועים המשמעותיים.