זמן הדלקת נירות בנתניה: ערב שבת 19/07/26, 19:24. הבדלה במוצ"ש 20/07/24: 20:27

תפריט

תרומה לקהילה

בית ישראל בית כנסת וקהילת בית לקהילה היהודית הליברלית המסורתית בנתניה למעלה מ-35 שנה. אנו קהילה שוויונית לחלוטין . אנחנו כוללים נשים במניין לכול דבר. נשים וגברים מעורבים בתפילה, קוראים בתורה ומעבירים דברי תורה באופן שווה. נשים וגברים מעורבים באותה מידה בכל ההיבטים של פעילות בית הכנסת. כמובן שבני משפחה מוזמנים לשבת יחד במהלך תפילה וכל פעילויות הקהילה.

יש לנו שעורים בעברית, אנגלית ורוסית. בנות ובנים מוזמנים לחגוג בר/תת מצווה אתנו, אנחנו פתוחים חוגי בר/בת מצווה לפי צורך. במידה ואין חוג יש תמיד אפשרות להתכונן לבר/ת מצווה באופן פרטי עם הצוות שלנו. בבית הכנסת שלנו מתקיימות תפילות בשבתות וחגים.

עד סוף תקופת קרונה אנחנו היינו הקהילה המסורתית היחידה שהצלחה לקיים מניין לשחרית בימי חול, אנו שואפים להחזיר המניין הזה בעתיד הקרוב. אנחנו שואפים לעזור לעולים להשתלב בקהילתנו ובחברה הישראלית. אנחנו מתקשרים עם חברי הקהילה בעברית, באנגלית, ברוסית ועם יהיה לנו חברים דוברי שפות נוספות נדאג לתקשיר איתם גם בשפתם. הרב ארווין בירנבאוים, הקים ארגון שערים. מטרתו לעזור לעולי חבר המדינות לשעבר להשתלב בחברה הישראלית ולספק הזדמנויות להרחיב את הידע שלהם ומעורבותם במסורות היהודיות. אנחנו עובדים יחד עם שערים עד היום לטובת מטרה זו.

אנו מעריכים את תרומתכם

העברה בנקאית
העברה בנקאית: "קהילת קדש בית ישראל" הפועלים (12) סניף 612 מס' חשבון 486686
לתרומה
כרטיס אשראי
ניתן לתרום לבית ישראל באמצעות כרטיס אשראי של כל החברות דרך הטלפון 09-8624345
לתרומה
BIT
ניתן לתרום לבית ישראל דרך אפליקציית העברת הכספים הפופולארית ביט
לתרומה
KBY Congregations Together
לתרומה בדולרים ומטבע חוץ דרך KBY Congregations Together.
לתרומה
JGive
ניתן לתרום לבית ישראל בשקלים או דולרים דרך פלטפורמת התרומות הפופולארית JGive.
לתרומה
PayBox
ניתן לתרום לבית ישראל דרך אפליקציית העברת הכספים פייבוקס
לתרומה

תרומה עבור בית הכנסת וקהילת בית ישראל – הנדיבות שלך היא המנגינה ההרמונית שמקיימת את הסימפוניה של בית הכנסת והקהילה שלנו. כוחן של התרומות מהדהד בתוך כל תו שמנגן, כל תפילה ושיר וכל לב שנגע בתוך חומותינו הקדושות.

בית הכנסת בית ישראל אינו לא רק מקום תפילה, אנחנו קהילה, מקלט ומקור נחמה. התרומות שלך מפיחות חיים במרחב הקדוש שלנו, ומאפשרות לנו להמשיך את המסורות המשמעותיות שלנו, את התוכניות החינוכיות ואת ההסברה הקהילתית שלנו.

בתמיכתך, נוכל להעביר את המסורות והתורות הנצחיות שהעשירו אינספור חיים לאורך הדורות. התרומה שלך מלבה את נר התקווה שמאיר את דרכנו, ומבטיחה שדלתותינו יישארו פתוחות לכל המחפשים הזנה וחיבור רוחניים.

כל מתנה, גדולה או קטנה, מקרבת אותנו לחזון הקולקטיבי שלנו. התרומה שלך היא לא רק תמיכה כספית, זוהי השקעה ברווחה הרוחנית של הקהילה שלנו ובשימור המורשת המשותפת שלנו.

הצטרפו אלינו למסע הרמוני זה לעבר עתיד מזהיר יותר. התרומה שלך חשובה, והיא מוערכת מאוד. יחד, אנו ממשיכים להלחין את הסימפוניה היפה של בית ישראל

תודה לכם על הרצון שלכם להמשך ההצלחה של בית הכנסת וקהילת בית ישראל.